הודעות לעיתונות

(29⁄8⁄13) אפריקה ישראל משיקה בניין חדש ע"ש האסטרונאוט אילן רמון ז"ל

29⁄08⁄2013

אפריקה ישראל נכסים, מקבוצת אפריקה ישראל, השיקה את הבניין ה-18 בפארק המדע קריית ויצמן בנס ציונה, המשמש כפארק ייעודי לחברות מתחומי המדע, הייטק וביוטק, בהשקעה של 140 מיליון ₪.

הבניין, שהינו הבניין הראשון ברחוב חדש, שנקרא ע"ש האסטרונאוט הישראלי הראשון אילן רמון ז"ל, יקרא אף הוא על שמו של רמון ז"ל.

באירוע השקת הבניין והסרת הלוט על שמו של אילן רמון ז"ל השתתפו יוסי שבו, ראש עיריית נס ציונה, הגב' רונה רמון, אברהם נובוגרוצקי (נובו), מנכ"ל קבוצת אפריקה ישראל, נדב גרינשפון, סגן יו"ר אפריקה ישראל, מנשה שגיב, סמנכ"ל הכספים של קבוצת ישראל, אבי ברזילי, משנה למנכ"ל אפריקה ישראל נכסים, אורן הוד, מנכ"ל אפריקה ישראל מגורים, רונן גינזבורג, מנכ"ל דניה סיבוס, דוד שפנר, ראש מערך הנדל"ן בבנק לאומי, איציק טאוויל, ראש מערך האשראי בהראל ביטוח, אילן בירנפלד, יו"ר ומנהל עסקים ראשי Deloitte  ברייטמן אלמגור זהר, אהרון זהר, Deloitte  ברייטמן אלמגור זהר ,משה עמית, יו"ר אקסלנס, חיים אריאל, יו"ר קבוצת אריאל נתיבים ד"ר צחי שריג , מנכ"ל חברת הנדל"ן מכון ויצמן ועוד.
אברהם נובוגרוצקי (נובו), מנכ"ל קבוצת אפריקה ישראל: "אפריקה ישראל השקעות הינה חברה ותיקה שבונה ומפתחת פרויקטים בכל העולם בתחום הנדל"ן למגורים, נכסים, מלונות, תעשייה, פלדה, קרמיקה ועוד. הגאווה שלנו שאנו חברה של אנשים אנחנו לא בונים בניינים אנחנו בונים משפחות. ומהווים מקור פרנסה למאות משפחות ואנו גאים ושמחים על כך. אין הרבה סמלים במדינה שמהווים את הגאווה והמורשת אותה אנו רוצים להנחיל לדור העתיד לילדנו . אילן רמון ז"ל בהחלט מהווה ומסמל את החדשנות המדע והטכנולוגיה התעוזה והניצחון. אני נרגש לקרוא לבניין על שמו של אילן רמון ז"ל".אבי ברזילי, משנה למנכ"ל אפריקה ישראל נכסים: "פארק המדע הינו פארק המדע הראשון שהוקם בארץ. ושמו מעיד על החלוציות והראשוניות שעדיין התייחסו להייטק וביוטק כמדע ולא כהיי-טק ולכן שמו פארק המדע ולא פארק הייטק. החיבור של חלוציות וראשוניות מתחברת ומסמלת בגאווה רבה את אילן רמון ז"ל שהיה חלוץ אמיתי בתחומו והיווה השראה לכולנו. זוהי זכות וכבוד גדול לקרוא על בניין זה על שמו".רונה רמון: "הקשבתי לנאומים וגרמתם לי לחשוב על הקמת בניינים. ממה שהתרשמתי ושמעתי הרושם הראשון שחברת אפריקה ישראל הינה משפחה חמה אוהבת שנותנת חיבוק חם והערכה אחת כלפי השנייה.
היום כד' באלול, בדיוק לפני ארבע שנים, קרה האסון של אסף בני. הימים קשים לנו מאוד אולם יחד עם זאת ישנה הרבה חשיבה לעתיד,  לשנה הבאה.בין הפוגה להפוגה לאסף היה זמן לכתוב ביומן שלו ומשם לקחתי משפט שחרוט על ליבי ומנחה אותי עד היום בעשייה ובדרך החיים. חונכנו אחיי ואני לגדול על בסיס האמונה שכל אחד מאתנו צריך למצוא את ייעודו בעצמו.

מתוך החיבור הזה הפניתי את העשייה והכוחות להקמת קרן רמון וכשדברתם על חברת אפריקה ישראל הרגשתי שאנו מדברים על אותם ערכים. אני בהחלט מרגישה שזוהי תחילתה של ידידות מופלאה".

 

חזרה לרשימת כל החדשות חזרה לרשימת כל החדשות